eCRF24
autorski system do badań on-line

System eCRF24 to zaawansowane narzędzie, które zostało stworzone w oparciu o wieloletnią praktykę oraz wizje skonfrontowane z potrzebami rynku. Początek systemu to 2009 rok, kiedy to zrodziła się pierwsza wersja platformy, sfinansowana ze srodków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 8.1 POIG.

Dlaczego system eCRF24?

System eCRF to nowoczesna, bezpieczna, wydajna paltforma oparta o najnowsze technologie JavaTM

Potrzeby zmieniającego się rynku i kolejne zdobywane wspólnie z naszymi Klientami doświadczenia nie pozwoliły nam uznać projektu za definitywnie zakończony. W następnych latach, w oparciu już wyłącznie o własne zasoby, prowadziliśmy dalsze prace rozwojowe. Efektem tego jest nowoczesna, bezpieczna, wydajna paltforma oparta o najnowsze technologie JavaTM.

Nasze rozwiązania są niezwykle praktyczne i skuteczne.

Do tego stopnia, iż eCRF24.pl to platforma obsługująca zarówno relatywnie niewielkie projekty bazodanowe z obszaru marketingowego oraz wsparcia sprzedaży (np. narzędzia dla przedstawicieli farmaceutycznych) jak i zadania o najwyższym ciężarze gatunkowym, takim jak badania kliniczne, rejestry, sytemy zgłoszeń zdarzeń niepożadanych etc


Produkt okazał się tak wszechstronny, że oprócz podstawowych funkcji, którymi było wspieranie projektów medycznych i farmaceutycznych, sprawdził się w wielu innych sektorach. System jest idealny w miejscach gdzie wymagane jest zrównoważone i jednostkowe narzędzie do projektowania, a później realizacji i analizy badań, gdzie głównym segmentem jest praca on-line, ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń mobilnych i dedykowanych im mechanizmów samoskalujących.


eCRF to jednak nie wszystko!

Zapewniamy naszym Klientom usługi IT z zakresu tworzenia i rozwoju dowolnych dedykowanych aplikacji webowych, rozwiązań bazodanowych i podobnych.

Zapewniamy naszym Klientom usługi IT z zakresu tworzenia i rozwoju dowolnych dedykowanych aplikacji webowych, rozwiązań bazodanowych i podobnych.


Zapraszamy codziennie od 8:00 do 16:00

  • ul. Mieczyków 12, 40-748 Katowice
  • tel: +48 32 722 84 54, fax: +48 32 722 84 55
  • e-mail: office@ecrf24.pl

KONTAKT online

osoba do kontaktu *

email *

telefon kontaktowy

temat *

wiadomość *

* pole wymagane